BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ SUSITIKIMAI:  

 birželio 15 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Violetą ir Editą.  

 birželio 16 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Laimutę ir Eleną.  

SVARBU: Susitikime laukiame tik vieno atstovo iš mokinio šeimos. Laikomės visų saugumo nurodymų, dėvime kaukes uždaroje patalpoje.

NAUJIENOS

Diena, skirta Vasario 16-ajai

Prieš pat atostogas  pradinių klasių mokiniai turėjo netradicinę STEAM dieną, skirtą Vasario 16-ajai. Visos veikos padėjo mokiniams dar labiau susipažinti su Lietuva ir jos istorija. Dieną pradėjome bendra 1-4 klasių pamoka. Jos metu mokinukai giedojo Tautišką giesmę, iš istorijos mokytos sužinojo 16 priežasčių, kodėl mes turime didžiuotis, jog esame lietuviai.

Svarbiausias dienos klausimas 1d klasės mokiniams buvo  - Kada tauta išnyksta? Darbuodamiesi su klasės mokytoja prisiminė visus Lietuvos simbolius, pakartojo trispalvės spalvų reikšmes. Virtualiai keliavo pas Mamutėlę ir klausėsi pasakėlės apie Vasario 16-ąją. Po daugybės veiklų laukė protmūšis, kurio metu mokiniai pasitikrino turimas žinias apie Lietuvos istoriją. Dienos pabaigoje laukė dailė pamoka, kurios metu pirmokėliai stebėdami vaizdo įrašą, patys gamino Gedimino pilį ir kėlė joje trispalvę. Užduotis nebuvo iš lengvųjų, nes patiems teko prisiminti matavimą liniuote, simetrišką lenkimą. O kol mokinukai patys gamino pilį, mokytoja bėgo į kiemą ir sniege piešė trispalvę. Dirbome visi iš peties.

Na, o kaip su dienos klausimu – „Kada išnyksta tauta?“ Mokiniai puikiai suprato, kad tauta išnyks, kai ji priklausys kitai valstybei, kai praras savo kalbą, simbolius, nebegiedos savo himno, kai kels kitos valstybės vėliavą.

Mokytoja Renata

1a klasės mokiniai šią dieną pasitiko šventiškai pasipuošę. Jaudinanti akimirka, kai himną tenka giedoti didžiuliame visos mokyklos pradinukų būryje. Daug nežinomų ir negirdėtų faktų pirmokėliai sužinojo iš mokytojos Marijos pasakojimo. Smalsu buvo dar daugiau sužinoti apie Lietuvą. Ypač kai mokytojos ekrane žybsėjo žodžiai Tu didvyrių žeme ir kvietimas diskusijai kas galėtų būti tie didvyriai? Pažiūrėję filmuką, mokiniai išsiaiškino, kad didvyriu gali būti lietuvis, garsinantis Lietuvą arba vietovė svarbi šaliai. Mokiniai piešiniuose vaizdavo ir pasakojo apie vietove,s kurias Lietuvoje jau yra aplankę, ar kokį žymų žmogų yra matę knygoje, ar ant piniginės kupiūros, ar televizoriaus ekrane.

Mokytoja Daiva

2 d klasės mokiniai dalyvavo STEAM dienoje Kaip pasveikinsiu Lietuvą. Wordwall programėlės pagalba, kartu su mokiniais prisiminėme, kur žemėlapyje yra Lietuva, kokie Lietuvos valstybės simboliai bei kokios svarbiausios valstybinės šventės. O svarbiausia, kaip švenčiamos valstybinės šventės.Su vaikais aptarėm, kaip panaudojant mūsų trispalvės vėliavos spalvas galima linksmai ir kūrybiškai  pasveikinti Lietuvą. Mokiniai pasirinko tris tyrinėjimo sritis: sniego-ledo dirbtuves, trispalvės spalvų paieškos mūsų namų aplinkoje bei maisto produktuose.

Mokytoja Ingrida Kazlauskienė

Ir 2c klasės mokinių galvose sukosi įvairiausios idėjos - Kaip pasveikinti Lietuvą? Antrokė Rusnė pasiūlė panaudoti balionus, bet neįprastai. Vasario 12 dienos ryte mokiniai prisiminė šios šventės prasmę, vėliau panaudojo baliono tamprumo jėgą ir sukūrė Lietuvos garbei trispalvį sveikinimą - konfeti. Kaip smagu iššauti savo „fejerverkus“! Apibendrinant susimąstėme, kodėl mes mylim savo Lietuvą, kas joje kiekvienam iš mūsų yra svarbiausia. Nuoširdūs apmąstymai virto žodžiais, o žodžiai įgijo formas. Supratome, kokie mes skirtingai panašūs.

Mokytoja Vita