• Ekstremali situacija Mokiniams atostogos kovo 16-27 d.

    Ekstremali situacija Mokiniams atostogos kovo 16-27 d.

  • 1

Priėmimas į 1-ąsias ir 5-ąsias klases nuo 2020 m. sausio 6 d. Dokumentai priimami Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje, adresu Laisvės a.23.

Parama

 

Mieli „Vyturio“ progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai, mūsų bičiuliai, visi švietimui neabejingi žmonės,

kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų mokyklos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos mokyklos reikalai. Esame ypač dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką, sudominti juos mokslu ir technologijomis. Kiekvieno Jūsų širdies sprendimas skirti pajamų mokesčio dalį (2%) - džiaugsminga dovana, kuri kiekvienais metais panaudojama mūsų mokyklos vykdomose veiklose ir lemia jų įgyvendinimo sėkmę. Maži, geri darbai gimdo didelius ir gražius pokyčius. Paraginkite tai padaryti ir savo draugus bei pažįstamus. Jūsų investicija tikrai bus pelninga Jums ir naudinga progimnazijai.

Už 2018 metus pervesta 3127,19 eurų. Mokyklos tarybos sprendimu 2 % lėšas skyrėme  vaizdo stebėjimo kameroms mokykloje įrengti.

Nusprendę suteikti paramą mokyklai, užpildykite nustatytos FR0512 formos (versija 04) prašymą. Mokyklos kodas 190423499. Šiais metais, norint paremti progimnaziją 2 procentų pajamų mokesčio dalimi, reikia elektroniniu būdu deklaruoti pajamas už 2018 metus (forma GMP 308). Tik deklaravus pajamas (jei yra tokia prievolė), bus vykdomas Jūsų prašymas dėl 2 procentų sumos pervedimo progimnazijai. Prašymą galima užpildyti ir mokyklos raštinėje arba atvykus pas klasių vadovus. Paramos teikimo būdas nereikalauja iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Prašymas pervesti 2 procentus pajamų mokesčio sumos turi būti pateiktas iki 2019 metų gegužės 1 dienos.

Jungtis prie Elektroninio deklaravimo sistemos >>>

Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams>>>

Ačiū už Jūsų sąmoningumą ir atsakingumą!

                                                                                                                                                           

                                                                                                                                               Pagarbiai,

                                                                                                                                           Mokyklos tarybos pirmininkė Aušra Vilimienė