,,Mieli, būsimųjų pirmokų tėveliai. Savo pageidavimą dėl norimos mokytojos pasirinkimo galėsite išreikšti nuo balandžio mėnesio. Sekite informaciją mūsų tinklapyje. Jame bus patalpinta aktyvi apklausos nuoroda, kurioje ir parašysite savo norus. Administracija"

Sausio 5d. 8.00 val. prasideda centralizuotas priėmimas į pirmąsias klasesSkaityti>>>

2021 m. spalio 28 d. Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-296 pakeistas Mokinių priėmimo į Panevėžio miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašasSkaityti>>>

2021 m. spalio 28 d.  Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-295 pakeistas Panevėžio miesto teritorijos paskirstymas bendrojo lavinimo mokykloms (komplektuoti mokinių iki 16 metų klases). Skaityti>>>

Prašymo forma (1A priedas)   centralizuotai priimamiems 1-ųjų klasių mokiniams iš mokyklai priskirtos aptarnavimo teritorijos;

Prašymo forma (1B priedas)  centralizuotai priimamiems 1-ųjų klasių mokiniams iš kitų mokyklų aptarnavimo teritorijų ir kitų savivaldybių;

V.Dziuričienės 2021 m. ataskaitos svarstymas

Svarstymui teikiama progimnazijos direktorės Vitalijos Dziuričienės 2021 metų veiklos ataskaita. Progimnazijos bendruomenės nariai kviečiami teikti siūlymus dėl ataskaitos vertinimo progimnazijos tarybos pirmininkei Aušrai Vilimienei el. paštu ausra.vilimiene@vyturyspanevezys.ltiki 2022 m. sausio 30 d.

Uniformų dėvėjimo tvarkos aprašas

 

Nuo 2013 m. rugsėjo 1-os dienos dėvime tamsiai mėlynos spalvos uniformą.

Panevėžio "Vyturio" progimnazijos uniformų nešiojimo tvarkos aprašas Skaityti čia>>>

Uniforma  pradinukams:

1-4 klasėms

Kasdienė uniforma

Šventinė uniforma

mergaitėms

mėlynas megztukas su mokyklos emblema, geltoni „polo“ marškinėliai, sarafanas arba tamsios spalvos kelnės, vienspalvės pėdkelnės. Jokių papuošalų ir spalvotų nagų.

mėlynas megztukas su mokyklos emblema, balta palaidinė, sarafanas, baltos pėdkelnės.

Jokių papuošalų ir spalvotų nagų.

berniukams

mėlynas megztukas su mokyklos emblema, geltoni „polo“ marškinėliai, tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

mėlynas megztukas su mokyklos emblema, balti marškinėliai, geltonas kaklaraištis, tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

 

Uniforma  5-8 kl. mokiniams:

 5-8 klasėms

Kasdienė uniforma

Šventinė uniforma

mergaitėms

mėlynas megztukas arba švarkelis su mokyklos emblema, geltoni „polo“ marškinėliai ar vienspalvė palaidinė, tamsus sijonas arba tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę). Jokių papuošalų ir spalvotų nagų.

mėlynas megztukas ar švarkelis su mokyklos emblema, balta palaidinė, tamsus sijonas arba tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

Jokių papuošalų ir spalvotų nagų.

berniukams

mėlynas megztukas ar švarkas su mokyklos emblema, geltoni „polo“ ar vienspalviai marškinėliai, tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

mėlynas megztukas ar švarkas su mokyklos emblema, balti marškinėliai, geltonas kaklaraištis, tamsios spalvos kelnės ar džinsai (nesuplyšę).

 

TĖVELIŲ DĖMESIUI

  Nuo 2017 m. sausio 1 d. "Vyturio" progimnazijos mokyklines uniformas ir jų priedus siuva UAB "Manovita". Užsisakykite uniformas iki birželio 30 d., kad Rugsėjo pirmąją vaikas turėtų uniformą.  Tel. (8 45) 463 596, mob. tel. 8 648 39 991; el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; adresas: Klaipėdos g. 36, Panevėžys.

  • Web: www.manovita.lt
  • UAB Manovita elektroninė parduotuvė uniformupardavimas.lt  Internetinėje parduotuvėje didesnės pasirinkimo galimybės, nes čia rasite gausų prekių asortimentą vienoje vietoje, išsamią informaciją apie prekes, pristatymo galimybes, kainas ir esamus dydžius.

UAB "BALTIC SWAN" mokyklinį švarką išvalo už 7 eurus. Priėmimo punktai Paliūniškio g. 3A ir Statybininkų g. 19.

Džemperius su mokyklos logotipu siuva Kauno įmonė 8TOGO. Juos įsigyti ir dėvėti NĖRA PRIVALOMA, tai daroma laisvanoriškai. Džemperio kaina 25 eurai ( be pristatymo išlaidų). Norint peržiūrėti džemperius, spauskite nuorodą:

 merginoms:   https://8togo.lt/panevezio-vyturio-progimnazijos-dzemperis

vaikinams:      https://8togo.lt/panevezio-vyturio-progimnazijos-dzemperis-2

Ten pat rasite ir įmonės telefono numerį pasiteiravimui ar užsakymui.