ATSINAUJINOME

                                                                                               Įeiti į naują "Vyturio" progimnazijos svetainę

Sausis – pasirinkimų ir apmąstymų metas

Sausio mėnesio veiklos prasidėjo kūrybiškai – ruošiantis ir savo meninę prigimtį demonstruojant šešiems 4 – 8 klasių mokiniams tarpmokykliniame „Talentų šou“, kuris vyko Žemynos progimnazijoje.

Kartu šis mėnuo buvo labai išskirtinis mūsų aštuntokams, todėl kad mokiniai baigė gintis savo sukurtus projektinius darbus ir demonstravo savo trijų metų projektinės veiklos kelią, dalyvaudami aštuntokų projekto darbų baigiamajame renginyje „Aš galiu“.

Šiek tiek atsikvėpę ir apmąstę savo pasirinkimus, 36 mūsų abiturientai lankėsi J. Miltinio gimnazijoje, kur ne tik sudalyvavo protmūšyje, išgirdo apie gimnazijos tradicijas ir mokymosi organizavimą, taip pat turėjo galimybę susipažinti su dalimi mokytojų, apžiūrėti patalpas.

Informaciją parengė profesijos patarėja Vaida Bakšienė

Vasaris - gimnazijų „matavimosi“ mėnuo

Vasaris buvo ypač aktyvus mūsų progimnazijos 8-okams – jie, kartu su kitų klasių mokiniais, dalyvavo miesto olimpiadose ir Lietuvos istorijos žinovo 2020 konkurse, intensyviai „matavosi“ gimnazijas. Vasario 4 d. 15 mokinių lankėsi Panevėžio Minties gimnazijos kūrybinėse dirbtuvėse ir mišriose komandose išbandė save įvairiose veiklose: nuo kompiuterinės vardo muzikos iki laimės apyrangių gamybos, turėjo galimybę geriau pažinti gimnaziją, jos mokinius ir mokytojus. Vasario 10 d. 17 mokinių lankėsi J.Balčikonio gimnazijoje, kur ne tik bendravo su gimnazijos direktoriumi, mokytojais, bet ir esamais pirmokais, kurie dalinosi savo patirtimi. Vasario 11 d. 20 mokinių komanda dalyvavo J.Miltinio gimnazijoje organizuotame aštuntų klasių mokiniams renginyje „Pirmyn, aštuntokai“, savo gebėjimus demonstruodami protmūšyje, dailės, teatro ir sporto rungtyse, pastarosiose mūsiškiai neturėjo sau lygių ir po renginio grįžo apdovanoti sportiškiausios komandos nominacijoje.

Skaityti daugiau: Vasaris - gimnazijų „matavimosi“ mėnuo

Šventėmis kvepiantis gruodis

Mėnuo prasidėjo 7 ir 8 klasių Karjeros dienos refleksijomis Direktorės valandose, kuriose mokiniai dalinosi įspūdžiais ir įgytomis žiniomis po apsilankymų įmonėse ir įstaigose. Taip pat gruodžio pradžioje pas mus progimnazijoje lankėsi ir visiems aštuntokams savo gimnaziją pristatė 5-osios gimnazijos mokiniai bei kvietė apsilankyti ir iš arčiau pažinti 5-ąją gimnaziją „Angliškose Kalėdose“.

Jaunesniųjų klasių mokiniai taip pat įsitraukė į veiklas: 5b klasė lankėsi Žaislų muziejuje ir domėjosi jų gaminimo subtilybėmis, o dalis tos pačios klasės mokinių įsitraukė į socialinę – politinę veiklą, savanoriaudami lopšelyje – darželyje „Dobilas“. 5a klasės 3 mokiniai dalyvavo konferencijoje „Noriu būti stiprus ir sveikas“, kurioje skaitė savo paruoštą pranešimą ir atsakinėjo į užduotus klausimus.

Skaityti daugiau: Šventėmis kvepiantis gruodis

Pokategorės