• Ekstremali situacija. Vyksta mokymas nuotoliniu būdu

    Ekstremali situacija. Vyksta mokymas nuotoliniu būdu

  • 1

Priėmimas į 1-ąsias ir 5-ąsias klases nuo 2020 m. sausio 6 d. Dokumentai priimami Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje, adresu Laisvės a.23.

Mokykloje uniformų turgelio nebus. Naujos uniformos užsakomos parduotuvėje "Manovita" (Klaipėdos g. 36). Skaityti>>>

NAUJIENOS

Išbandėme save naujame amplua ir erdvėse

Netikėtai, nelauktai mus užklupo karantinas. Mokymasis ir didžioji dalis veiklų persikėlė į virtualią erdvę. Ten pat "persikraustė" ir ugdymas karjerai.

5 - 8 klasių mokiniai ilgai laukė ir planavo išvyką į jaunimo festivalį “VIBELIFT”, kuris dėl karantino realiai nevyko, bet persikėlė į virtualią erdvę, todėl į renginį registravęsi mokiniai turėjo galimybę ir dalyvavo šiame renginyje virtualiai: klausėsi žymių žmonių pranešimų, gavo protą aktyvinančių įdomių užduočių, galėjo pajudinti kūną muzikos ritmu ir pasisemti gausybės gerų emocijų.

Taip pat šį mėnesį startavo ir naujame amplua save 5-8 klasių mokiniams išbandyti leido žurnalistinio tyrimo projektas, kuriame realiai nerealius mokyklos mokinius pasiryžo pakalbinti ir daugiau apie juos sužinoti penki mokiniai. Džiaugiuosi  ne tik gražios iniciatyvos startu, bet ir papildytu mokinių patirčių bagažu ir dalinuosi su jumis Odetos straipsniu ir išgirsta istorija apie vieną mokykloje dirbančių mokytojų.

Smagaus jums skaitymo ir dalinimosi patirtimi ir emocijomis.

Odetos Sinicaitės straipsnis "Realiai nerealus mūsų mokytojas" Skaityti straipsnį>>>

Profesijos patarėja Vaida Bakšienė