• Ekstremali situacija. Vyksta mokymas nuotoliniu būdu

    Ekstremali situacija. Vyksta mokymas nuotoliniu būdu

  • 1

Priėmimas į 1-ąsias ir 5-ąsias klases nuo 2020 m. sausio 6 d. Dokumentai priimami Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje, adresu Laisvės a.23.

Mokykloje uniformų turgelio nebus. Naujos uniformos užsakomos parduotuvėje "Manovita" (Klaipėdos g. 36). Skaityti>>>

NAUJIENOS

Kūrėjų, tyrėjų ir išradėjų diena

Gegužės 23 d. 5b klasės mokiniai džiaugėsi pasirinkę  įdomias kūrybines veiklas: sportavo, kūrė muzikinius instrumentus, tyrinėjo medžius, juos skaičiavo, taip pat domėjosi Panevėžio krašto istorija, pavasario akimirkas supynė į vainikus, matavo aplinką savo žingsniais, tobulindami anglų kalbos įgūdžius sudarė kryžiažodžius. Kiekvienas mokinys pasirinko tyrinėti ar kurti patinkančia tema ir tuo pačiu mokėsi pažinti, konstruoti ir ugdyti įvairius savo gebėjimus, diskutavo, kad tokių veiklų galėtų būti ir dažniau.

6d klasės mokiniai turėjo galimybę  pasirinkti  įvairių dalykų užduotis pagal savo pomėgius, norus.  Dauguma pasirinko gamtos ir istorijos užduotis. Pasirinkę istorijos užduotį mokiniai turėjo nusifotografuoti prie kokio nors pasirinkto istorinio  paminklo, piliakalnio ir sugrįžus atsakyti į mokytojos pateiktus klausimus. Gamtos užduotį pasirinkę mokiniai  turėjo sukurti  pasirinkto augalo pasą, t. y. pasirinkus augalą pagal mokytojos pateiktus klausimus surašyti apie jį informaciją ir sukurti taip vadinamą augalo pasą. Daugumai vaikų  labai patiko atlikti užduotis ir  puikiai sekėsi darbuotis bei ieškoti informacijos. Mokiniai teigia, kad norėtų daugiau tokių kūrybinių užduočių ir ateityje, kad galėtų parodyti savo kūrybiškumą, fantazuoti, daugiau sužinoti.

Skaityti daugiau: Kūrėjų, tyrėjų ir išradėjų diena

Pagalba nuotoliniu būdu

Gegužės 26 d. 4a klasė per pasaulio pažinimo pamoką aiškinosi ką gali jėgos. Suprasti kas yra inercija, kokia jėga veikia automobilius, kad jie galėtų sustoti ir įveikti posūkį mums padėjo fizikos ir matematikos mokytojas Ramūnas. Jis ketvirtokams labai vaizdžiai papasakojo apie kiekvieną jėgą ir jos poveikį kūnams. Pamoka baigėsi kūrybine užduotimi. Dabar ketvirtokai turės savo aplinkoje rasti ir nufotografuoti dvi jėgas ir nufilmuoti inercijos pavyzdį, o mokytojas Ramūnas galės įvertinti kiekvieno darbą. Dėkojame mokytojui už pagalbą ir laukiame susitikimų kitais mokslo metais.

Mokytoja Renata

Skaityti daugiau: Pagalba nuotoliniu būdu

Pamokos su bibliotekininkėmis

Ar begali būti didesnis sudominimas knygomis, nei tai padarė mūsų bibliotekininkės Raimonda ir Donalda. Gegužės 22 d. 4a klasė turėjo dvi integruotas vaizdo pamokas, kurių metu kalbėjo apie knygą ,,Kelionė į Tandadriką", susipažino su dailininko S.Eidrigevičiaus piešiniais ir sutarė kaip reikia ,,prikelti" naujam gyvenimui savo mylimą žaislą. Viskas prasidėjo nuo supažindinimo su rašytoja V.Žilinskaite ir jos kūryba, vėliau žaidimas ,,Kas dėžutėje?". Daiktai dėžutėje buvo susiję su knygos ,,Kelionė į Tandadriką veikėjais". Tuomet mokiniai pasitikrino savo žinias ,,Kahoot" programėle atsakinėdami į klausimus ir prisimindami knygoje aprašytus įvykius ir galiausiai susipažino su dailininko S.Eidrigevičiaus meno kūriniais, kurie mokinius vedė į labai gilius apmąstymus ir suvokimą apie emocijas, kurias perteikia menininkas. Na, ir pabaigai visi sutarė, kad mėgins prikelti savo žaislą naujam gyvenimui. Taigi laukiame mokinių nuotraukų, o bibliotekininkėms labai dėkojame už pamokas ir laukiame naujų pamokų kartu.

Mokytoja Renata

Skaityti daugiau: Pamokos su bibliotekininkėmis

Optimistai

Niekas negali palaužti 4d klasės optimizmo. Kuriame ir labai laukiame šaunios vasaros, aktyvaus sporto lauke, džiaugsmingų susitikimų

su draugais.

Skaityti daugiau: Optimistai

Gera žinia

savanoris1,,Vyturio“ progimnazija gavo akreditaciją 3 metams ir nuo šiol mes esame Jaunimo savanorius priimanti organizacija! Jau nuo kitų mokslo metų mes kviesime gimnazistus savanoriauti mūsų progimnazijoje.

Pagalbos skyriaus vedėja Inga Navickienė