BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ SUSITIKIMAI:  

 birželio 15 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Violetą ir Editą.  

 birželio 16 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Laimutę ir Eleną.  

SVARBU: Susitikime laukiame tik vieno atstovo iš mokinio šeimos. Laikomės visų saugumo nurodymų, dėvime kaukes uždaroje patalpoje.

NAUJIENOS

Virtuali pamoka istorinėje LR Prezidentūroje

4d klasės mokiniai netradiciškai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Jie svečiavosi istorinėje  Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune, kurioje su istoriku Gediminu Kasparavičiumi diskutavo: kas yra jaunasis pilietis, ar ketvirtokai gali būti jaunaisiais piliečiais, kokias veiklas jie galėtų atlikti. Virtualioje pamokoje mokiniai sužinojo naujų faktų apie  pagrindinius Lietuvos valstybės simbolius – herbą, himną ir tautinę vėliavą, jų atsiradimo istoriją ir reikšmę.

Ketvirtokai aktyviai diskutavo apie šių simbolių naudojimą kasdienybėje bei oficialiomis progomis, tobulino praktinius įgūdžius: kaip elgtis skambant Lietuvos valstybės himnui, kaip pagerbti valstybinę vėliavą ar kokiomis dienomis reikia iškelti trispalvę. Buvo įdomu sužinoti ir apie istorinę Lietuvos valstybės vėliavą su Vyčiu. Ypač smagu buvo atlikti praktinę užduotį – virtualiu būdu sudėlioti tautišką giesmę. Dėlionė ne tik padėjo prisiminti himno žodžius, bet ir skatino pagalvoti apie tokių sąvokų kaip „Tėvynė“, „dorybė“, „nauda“ reikšmę šiandieniniame gyvenime. Ketvirtokams pamoka neprailgo, nes, pasak jų, buvo įdomu, naudinga ir smagu!

Mokytoja Laimutė