BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ SUSITIKIMAI:  

 birželio 15 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Violetą ir Editą.  

 birželio 16 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Laimutę ir Eleną.  

SVARBU: Susitikime laukiame tik vieno atstovo iš mokinio šeimos. Laikomės visų saugumo nurodymų, dėvime kaukes uždaroje patalpoje.

Kaip gaminamas plastikas

7c klasė lankėsi įmonėje “Plastara”. Ši įmonė gamina plastiko gaminius. Nukeliavus į įmonę mūsų laukė šiltos patalpos bei šiltas sutikimas. Pirmiausia mes apžiūrėjome plastiko gaminimo cechus, ten matėme kaip pagaminami ir jau paruošiami naudojimui plastiko maišai, kaip jie suvyniojami ir aparato pagalba uždedamos etiketės. Šalia esančių aparatų pagalba iš ruošinių buvo pučiami įvairūs buteliai. Taip pat aprodė, kaip gaminami įvairiausi kiti indeliai ir butelių kamšteliai. Užėjome ir į siuvimo cechą, ten matėme kaip siuvėjos siuva didelius plastikinius maišus patalynei.

Lankėmės ir metalo apdirbimo ceche. Vėliau ekskursijos vadovas papasakojo, kad vyriausio  darbuotojo amžius yra 67,  o jauniausio 23  metai. Taip pat išsiaiškinome, kad įmonė pagamina 120 tonų plastiko gaminių per mėnesį, kvalifikuotas darbuotojas uždirba 1000 eurų, įmonėje dirba 118 darbuotojų. Prieš palikdami įmonę, administracijai įteikėme padėką.

Mokytoja Sonata Petraitienė