Būsimieji pirmokų tėveliai, paspaudę šią nuorodą https://forms.gle/3oZZDpXCcK24xbgg9 galėsite pareikšti pageidavimą dėl mokytojos pasirinkimo

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ PIRMĄSIAS IR PENKTĄSIAS KLASES TVARKA 2023-2024 MOKSLO METAMS:

SŠ-308. priėmimo tvarka   1A priedas -1 kl.   1B priedas -1 kl.   2A priedas - 5 kl.   2B priedas - 5 kl.

CENTRALIZUOTO PRIĖMIMO Į GIMNAZIJAS TVARKA

3 priedas - I gimnazijos kl.  PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS. SŠ.

NAUJIENOS

Turininga diena Molėtuose

Gegužės 22 d. 4a ir 4b klasių mokiniai dalyvavo ekskursijoje į Molėtų kraštą. Ekskursijos tikslas buvo įgyti daugiau žinių apie Saulės sistemą. Atvykę į Lietuvos etnokosmologijos muziejų mokiniai prisiminė Saulės sistemoje esančius objektus, susipažino su kosmoso naujienomis, lietuvių indėliu į su kosmosu susijusią veiklą. Observatorijos bokšte Saulės stebėjimo teleskopais su specialiais filtrais stebėjo Saulės dėmes ir protuberantus. Tai buvo puiki galimybė stebėti procesus vykstančius artimiausios mums žvaigždės Saulės paviršiuje. Kartu su edukacijos vadovu mokiniai aptarė Saulės keliamas grėsmes sveikatai ir elektronikai. Edukacijoje „Nebijok paklysti!”, kuri prasidėjo 32 metrų aukščio apžvalgos aikštelėje, susipažinę su teorine informacija, kompaso naudojimo principais, vaikai leidosi į kosminę kelionę lauke po Saulės sistemos planetas.

Didžiulį įspūdį ketvirtokams paliko ekskursija po muziejaus sales, kuriose stebėjo interaktyvius žvaigždynus, žvaigždžių lietų, planetų sukimąsi aplink Saulę, senovinį teleskopą, filmus apie evoliuciją ir tai, kas yra už Saulės sistemos ribų. Po veiklų muziejuje visi važiavo į Molėtų turizmo ir verslo informacijos centrą. Čia dalyvavo unikaliame virtualiame ture laiku per Molėtų istoriją. Su virtualios realybės technologijos šalmais nusikėlė beveik 3 tūkstančius metų atgal ir žingsnis po žingsnio virtualioje realybėje keliavo iki dabartinių laikų. Apžiūrėję Molėtų centre ežere plūduriuojančią ryškiaspalvę plūdę, pasėdėję ant žuvies su balnu, pasimatavę Žvejo batus ir pasidžiaugę fontanais, leidosi į kelionę namo. Kitą dieną aptardami ekskursiją ketvirtokai džiaugėsi įgytomis žiniomis, pamatytomis naujomis vietomis, gražiais Molėtų apylinkių vaizdais, smagiai su draugais praleistu laiku.

Mokytojos Gražina Apšegienė ir Gita Gižienė

Partneriai ir draugai