Įdomios ir naudingos veiklos

8c klasė karjeros dieną lankėsi Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profecinio rengimo centre ir Panevėžio centriniame pašte.

Profesinėje mokykloje susipažinome su mokyklos veikla, profesijomis, susiskirstėme į tris grupeles ir su paskirtu mokytoju vykome į kabinetus. Floristikos grupelė – komponavo gėles, kūrė savo pasirinktų gėlių kompozicijas, mokinosi kaip tinkamai sudėlioti gėles, jas surišti, padaryti gėlių kupolą. Barmenai, viešbučio tvarkytojai, padavėjai – kita grupė mokinių  - kalbėjo apie profesinės mokyklos privalumus, apžiūrėjo darbuotojų aprangas. Trečioji grupelė – Multimedija – lankėsi kompiuterių klasėje, bet jie nedirbo su kompiuteriais, jie darė eksperimentą su tam tikromis priemonėmis: soda, actas, cukrus, druska, du stiklainiukai ir daug balionų, jie su šiomis priemonėmis turėjo pripūsti balioną.

Po to vykome į Panevėžio centrinį paštą, mus labai maloniai pasitiko, sužinojome ką daro siuntinių pristatytojai, siuntinių priėmėjai, siuntų rūšiuotojai, kiti pašto darbuotojai.

Džiaugiamės, kad visos veiklos buvo įdomios ir naudingos.

8c klasės mokiniai