Antradienis 03 Gruo 2019
 
 

Kalendorius

Gruodis 2019
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

PrisijungtiLankomumo statistika

Turinio peržiūrėjimai : 442983

LRT mediateka

Reklaminis skydelis

Dabar lankosi

Mes turime 4 svečius online
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Mokslo metų pradžios šventė

Mokslo metų pradžios šventė vyks „Vyturio" progimnazijoje š. m. rugsėjo 1d.

10 val. Pirmoji pamoka klasėse (dalyvauja visi 1-8 kl. mokiniai, išskyrus 6b, 8a, 8c kl. mokinius).

11 val. Šventinis renginys 1-8 kl. mokiniams, mokytojams, tėveliams, svečiams vidiniame mokyklos kiemelyje (šventė lauke vyks bet kokiu oru).

12 val. Pirmoji pamoka  6b, 8a, 8c kl. mokiniams

 

Į rugsėjo 1-osios šventę mokiniai ateina pasipuošę šventine uniforma:

1-4 klasių mokiniai:
Berniukai – tamsiai mėlynos spalvos megztinis, klasikinės formos kelnės ar džinsai, balti marškiniai arba marškinėliai, geltonas kaklaraištis.
Mergaitės – languotas sarafanas, balti marškiniai arba marškinėliai, geltonas kaklaraištis.

5-8 klasių mokiniai:
Berniukai – tamsiai mėlynos spalvos švarkas, klasikinės formos kelnės ar džinsai, balti marškiniai arba marškinėliai, geltonas kaklaraištis.
Mergaitės – tamsiai mėlynos spalvos švarkas, klasikinės formos kelnės, džinsai arba sijonas, balti marškiniai arba marškinėliai, geltonas kaklaraištis.

 
Komandiruotė Vokietijoje ir Čekijoje
Ketvirtadienis, 10 Liepa 2014 10:52

Birželio 25 - liepos 1 d. „Vyturio" progimnazija dalyvavo Lietuvos progimnazijų asociacijos organizuotoje komandiruotėje Vokietijoje, Čekijoje. Komandiruotės tikslas stiprinti bendradarbiavimo ryšius tarp Vilniaus, Lietuvos progimnazijų, susipažinti su Vokietijos bei Čekijos švietimo sistemos vystymosi tendencijomis, užmegzti ryšius su mokyklomis, kitomis švietimo institucijomis.

Skaityti daugiau...
 
„Vyturio" progimnazija laimėjo „Samsung Mokykla ateičiai“ atranką
Parašė   
Pirmadienis, 30 Birželis 2014 11:08

„Vyturio" progimnazija laimėjo „Samsung Mokykla ateičiai“ atranką. Iš 220 atrankoje dalyvavusių Lietuvos mokyklų buvo atrinktos 28-ios, kurių mokytojai turės galimybę penkis mėnesius nemokamai tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius – išmoks kurti animaciją, įdomias prezentacijas, tinklaraščius, prasmingai panaudoti socialinius tinklus pamokose. Mokymus ves kūrybingi programos “Renkuosi mokyti” lektoriai, o jų pabaigoje labiausiai motyvuota mokykla, kuri pasiūlys geriausią idėją, kaip prasmingai panaudoti naujas technologijas mokymo procese, bus apdovanota “Samsung” technologijomis už 10 000 eurų. Skaityti daugiau >>>>

 

 
Kelionė į Vokietiją
Ketvirtadienis, 19 Birželis 2014 09:15
Pasibaigus mokslo metams, birželio 8-12 d., 42 mūsų mokyklos mokiniai ir 4 mokytojos vyko į Šiaurės Vokietiją.

Kelionės metu mokiniai aplankė Kvedlinburgą, kuriame 1009 m. pirmą kartą buvo paminėtas Lietuvos vardas. Taip pat apžiūrėjo nepaprasto grožio Bremeno senamiestį, susipažino su jo įžymybėmis.
Skaityti daugiau...
 
Dviračio vairuotojo teisės
Ketvirtadienis, 05 Birželis 2014 11:01

Mokymai, dviračio vairuotojo pažymėjimui gauti vyks birželio 16, 18 ir 19 d. nuo 9.00-13.00 val. 27 kab.

 
„Vyturiečių sąskrydis"

Pradinukai mokslo metus užbaigė ,,Vyturiečių sąskrydžiu‘‘. Patys pavyzdingiausi ,,vyturiečiai‘‘ buvo apdovanoti ne tik padėkomis, bet ir ,,auksiniais‘‘ ir ,,sidabriniais‘‘ ,,vyturiečių‘‘ medaliais (sąrašas). Diplomų netrūko ir už įvairius pasiekimus bei laimėjimus mokyklos, miesto ir respublikos konkursuose, olimpiadose.

 
„Metų premijos" šventė
Trečiadienis, 04 Birželis 2014 08:30

Gegužės 29d. progimnazijos aktų salėje vyko „Metų premijų" renginys, kurio metu buvo apdovanoti mokiniai už pasiektus laimėjus moksle 2013-2014 m. m. mieste ir respublikoje (sąrašas), dalyko žinovai (sąrašas) ir kompetencijų žinovai (sąrašas).

 

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname nugalėtojas
Antradienis, 03 Birželis 2014 10:48

Sveikiname Inesą Valiulytę 7c kl. ir Vestiną Čibaitę 5b kl. tapus diplomantėmis tarptautiniame vaikų piešinių konkurse „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą”.

 
Tarpmokyklinė vokiečių kalbos viktorina 6 kl. mokiniams
Trečiadienis, 28 Gegužė 2014 11:33

Gegužės 20 d. 6 klasių mokinių komanda dalyvavo tarpmokyklinėje vokiečių kalbos viktorinoje „Smagu su vokiečių kalba", kuri vyko „Žemynos" progimnazijoje. Viktorinoje taip pat dalyvavo „Žemynos" ir A. Lipniūno progimnazijų 6 klasių komandos. Mokiniai sprendė kryžiažodžius, iš duotų raidžių dėliojo žodžius ir posakius, vardino vokiškus mergaičių ir berniukų vardus, kūrė pamokų tvarkaraštį vokiečių kalba ir atliko gramatines užduotis. Visų mokyklų komandos turėjo parodyti, ko išmoko šiais mokslo metais. Suskaičiavus viktorinos rezultatus, džiaugsmui nebuvo ribų - mūsų mokyklos komanda užėmė I vietą. Ji buvo apdovanoti padėka ir saldžiu prizu.

Vokiečių k. mokytoja A. Survilienė

 
Error: GD2 library does not support JPG!
VIEŠNAGĖ PAS PREZIDENTĘ
Trečiadienis, 28 Gegužė 2014 07:55

Gegužės 20 dieną, saulėtą antradienį, 8a klasės mokinys Augenis Vadluga su savo tėveliais ir klasės auklėtoja lankėsi Vilniuje, Prezidentūroje. Šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino TV projekto ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai" nugalėtojus ir įteikė atminimo dovanas. Puikiai nusiteikusi prezidentė vaikams paliko malonų įspūdį.


Augenio klasės auklėtoja
Jūratė Marozienė

 
Error: GD2 library does not support JPG!
Protų mūšis „Kokia ta šalis Švedija“

Š.m. gegužės 21 dieną Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje vyko protų mūšis „Kokia ta šalis Švedija“ miesto visuomenei. Labai džiugu, kad susirinko 14 komandų po 6 žmones, kurios varžėsi dėl „Vyturio“ progimnazijos, miesto savivaldybės ir Europe Direct įsteigtų prizų. Nepaprastai džiaugiamės, kad kartu su mokytojais ir vaikais dalyvavo mokinių tėveliai, mokyklos direktorė Vitalija Dziuričienė ir pavaduotoja Skirmunda Martinonienė, kurios sakė, kad puikiai praleido laiką kartu su komandomis atsakinėdamos į klausimus intelektualiame žaidime. Pirmąją vietą, aplenkusi miesto visuomenės komandas,  laimėjo mūsų mokyklos komanda „Vyturys“: mokytojai: Daiva Naričiūtė ir Julius Budnikas, mokiniai: Augenis Vadluga 8a, Domantas Vizbaras 8b, Lukas Morkūnas 8a, Dominykas Bronušas 8b. Renginį vedė Europe Direct direktorė Alina Misiūnienė. Teisėjavo ir renginį organizavo užsienio kalbų metodinė grupė.

 

Vitalija Jėčiuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta
 
Projektas „Kelionė po Švediją"
Ketvirtadienis, 29 Gegužė 2014 07:17

Dar 2013 m. gegužės mėnesį „Vyturio“ progimnazijos bendruomenė subūrė komandą, kuri siūlė idėjas, kaip kūrybiškai sudalyvauti „Panevėžio – Kultūros sostinės“ renginyje. Dalį sumanymų, gavus finansavimą, pavyko įgyvendinti šiais metais. Gegužės 23 d. visa mokyklos bendruomenė skubėjo į Laisvės aikštę, kur pati organizavo įvairias veiklas ir centrinį renginį „Dovana Švedijai“. Šis mėnuo buvo skirtas iš arčiau pažinti Švediją.Scena įsikūrė šalia  Panevėžio kolegijos laiptų, kur puikavosi „Vyturio“ laivas. Jis  turėjo plukdyti dovanas Švedijai. Vyturiečiai sumanė plukdyti net tik savo, bet ir visų miesto mokyklų, kurios atsiliepė į kvietimą, dovanas. Kokios tos dovanos, sužinosite vėliau. Renginį vedė „Vyturio“ progimnazijos aštuntokas Ignas Stanislovaitis ir mokytojas Ramūnas Masilionis. Iš pradžių ketvirtokės Justina Kazlauskaitė ir Greta Abromavičiūtė iš Vytauto Žemkalnio gimnazijos skaitė švedų poetės Karin Boye eilėraštį ,,Javisst gor det ont“ („Žinoma, kad skauda“) švedų kalba. Tai eilėraštis apie pavasarį.  Merginų švedų kalbos mokytoja Laima Juodgudytė.

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame į 1-3 klasių mokinių dailės būrelio darbų parodą
Antradienis, 27 Gegužė 2014 16:20

Visus metus pirmų, antrų ir trečių klasių mokiniai, besidomintys daile, lankė dailės būrelį „Išmokime piešti ir tapyti“. Jo metu mokiniai linksmai besišnekučiuodami ar klausydamiesi muzikos  mokėsi piešti įvairiomis dailės technikomis, priemonėmis, žaidė vaizduotę lavinančius žaidimus. Mokiniai sakė, kad užsiėmimai jiems labai patiko, kad išmoko naudoti kelias dailės technikas vienu metu, kad išmoko piešti pastele, plunksnele ir tušu.

Kviečiame visus pasigrožėti sukurtais darbais mokyklos pirmo aukšto foje.

Dailės mokytoja Ramunė Mataitienė

 
1c ir 2b klasės mokiniai susipažino su Krekenavos apylinkėmis
Antradienis, 27 Gegužė 2014 07:10

Gegužės 15 d. 1c ir 2b klasės mokiniai vyko susipažinti su Krekenavos apylinkėmis. Buvo labai smagu, kad orai mums buvo palankūs. Prieš tai visą savaitę liko, o ekskursijos dieną nuo ryto švietė saulė. Su pakilia nuotaika sugužėję į autobusą iškeliavome į Krekenavą. Pirmiausia susitikome su bitininku ir dalyvavome edukacinėje programoje ,,Medaus kelias“.

Skaityti daugiau...
 
Pirmokai dalyvavo konkurse-talkoje „Gražinkime Lietuvą”
Ketvirtadienis, 15 Gegužė 2014 07:29

Dar kovo mėnesį „Naisių vasara“ pakvietė visus vaikų darželių ugdytinius  ir pradinių klasių mokinius dalyvauti konkurse-talkoje „Gražinkime Lietuvą“. Šio konkurso tikslas- motyvuoti vaikus būti pilietiškais, matyti ne tik savo kiemą, bet ir visą Lietuvos aplinką. Konkurso sąlyga - turi būti tvarkomos viešosios erdvės, nepriklausančios mokyklai.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis esantis iš visų