Būsimieji pirmokų tėveliai, paspaudę šią nuorodą https://forms.gle/3oZZDpXCcK24xbgg9 galėsite pareikšti pageidavimą dėl mokytojos pasirinkimo

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ PIRMĄSIAS IR PENKTĄSIAS KLASES TVARKA 2023-2024 MOKSLO METAMS:

SŠ-308. priėmimo tvarka   1A priedas -1 kl.   1B priedas -1 kl.   2A priedas - 5 kl.   2B priedas - 5 kl.

CENTRALIZUOTO PRIĖMIMO Į GIMNAZIJAS TVARKA

3 priedas - I gimnazijos kl.  PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS. SŠ.

NAUJIENOS

Su švente!

„Vyturio“ progimnazijos bendruomenė švenčia Rugsėjo 1-ąją! Jaukus klegesys nuo pirmo mokyklos slenksčio, šypsenos ir gėlių žiedai įtraukia bei užburia savo nuotaika! Kaip gi šventė be šiltų  sveikinimų. Ankstų rytą mūsų pasveikinti atvyksta Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Lauras Jagminas. O trisdešimtąjį kartą Progimnazijos direktorė Vitalija Dziuričienė pasitinka ir palydi mus į naujuosius mokslo metus. Palydi mus visus: mažuosius iš tėvelių rankų į klasės auklėtojų rankas, vyresniuosius  - į savo klases, kuriose ir toliau bus kuriama mokyklos istorija... Progimnazijos istoriją kuriame mes patys. Štai aštuntokė sesė Evelina atlydi savo pirmokę sesę Lėją, trečiokė Einora smagiai fotografuojasi su į pirmą klasę žengenčiu Eidmantu! „Aš jau esu pirmokas“,  - su pasididžiavimu prisistato mažasis vyturietis!  O netoliese klegantys antrokai apkabina mylimą mokytoją! 

Rugsėjo 1-oji  yra dalis naujos pradžios kiekvienam „Vyturio“ progimnazijos nariui! O šiltos akimirkos kuria mūsų  prisiminimus!

Ingrida Rabačiauskaitė, etikos ir karjeros mokytoja

Partneriai ir draugai