• Ekstremali situacija. Vyksta mokymas nuotoliniu būdu

    Ekstremali situacija. Vyksta mokymas nuotoliniu būdu

  • 1

Priėmimas į 1-ąsias ir 5-ąsias klases nuo 2020 m. sausio 6 d. Dokumentai priimami Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje, adresu Laisvės a.23.

Mokykloje uniformų turgelio nebus. Naujos uniformos užsakomos parduotuvėje "Manovita" (Klaipėdos g. 36). Skaityti>>>

NAUJIENOS

Prasideda iš naujo...

 

Rašytojas Frensis Skotas Ficdžeraldas yra pasakęs, jog išgirdęs rudeninį lapų čežesį, gyvenimas prasideda iš naujo.

Žodžiai apie naują pradžią rudenį šiandien labai tinka visai ,,Vyturio“ progimnazijos bendruomenei, pradedančiai dar vienerius mokslo metus. Džiugų jaudulį šį ypatingą rytą jaučia ne tik beveik šimtas pirmokų, bet ir visi į mūsų mokyklą susirinkę moksleiviai, kuriems rugsėjis vėl bus atradimų bei naujų potyrių pradžia.

Liaudies išmintis byloja, kad gera pradžia – pusė darbo. Pirmosios spalvingo rudens dienos yra tas laikas, kurį mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai pasitinka ne tik turėdami daug norų, svajonių, tikslų, bet ir galvodami apie naujus darbus. Pasiklausę mokyklos direktorės Vitalijos Dziuričienės, Rugsėjo pirmosios proga sveikinančios mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir linkinčios atradimų, sėkmės, užsispyrimo, išgirdę, kaip Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narė Vitalija Vasiliauskaitė perduoda miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko sveikinimus, ,,Vyturio“ progimnazijos bendruomenės nariai ne tik galvojo, kad šiandieninė pradžia negali būti dar geresnė, bet ir jautė įpareigojimus bei atsakomybę.

Žinoma, ten, kur yra didžiulis noras, negali būti neįveikiamų sunkumų. Ir nors žmonės nieko negali padaryti su praeitimi ar su ateitimi, nes gyvena šiandien, mes suprantame, kad nauji mokslo metai, šiandieninė nauja pradžia dar kartą pakvies visą mūsų mokyklos bendruomenę susitelkti ir pasiekti tai, ko norime.

Tikime, kad veikimas kartu, bendravimas, pagalba vienas kitam, padės nugalėti visus sunkumus. Juk net patys didžiausi tikslai nebūna per dideli, kada šalia jauti petį, į kurį gali atsiremti. Todėl džiaugiamės pradėję naujus, mūsų progimnazijai trisdešimt devintuosius, mokslo metus ir žinome, kad ši nauja pradžia skatina visą ,,Vyturio“ bendruomenę tikėti ateitimi, nebijoti jokių iššūkių bei tikėtis viso ko geriausio.

Mokytoja Gitana