NAUJIENOS

Nauja akcija „Depozitas išmainytas“

Akcija „Depozitas išmainytas“ prasidėjo sėkmingai!!! Rugsėjo mėnesį sukaupėme 29 Eur ir nupirkome bibliotekai 3 knygas.

Akcijos sumanytoja – buvusi mūsų mokyklos mokinė Sibilė, kuri pavasarį mūsų mokykloje baigė 8-ąją klasę. Ji pastebėjo, kad mokykloje į šiukšliadėžes metame depozitą, kurį vertėtų iškeisti į naujas knygas. Sibilė pagamino tris dideles dėžes depozitui rinkti. Kadangi praėjusiais mokslo metais idėjos įgyvendinti nepavyko dėl paskelbto karantino, pažadėjome Sibilei, kad jos projektas „gyvens“ šiais mokslo metais.

Sibile, ar mus matai??? Tavo projektas sėkmingas!!! Vaikai ir mokytojai, jei nusiperka vandens, sulčių buteliukus valgykloje ar iš maisto aparato, jau nebemeta depozito į šiukšliadėžes, o tvarkingai įdeda į depozito dėžes. Puikus rugsėjo mėnesio rezultatas! Dėkojame mokiniams, mokytojams, mokyklos darbuotojams. Akciją „Depozitas išmainytas“ tęsiame! O naujos knygos jau laukia skaitytojų.

Bibliotekininkės Raimonda ir Donalda