BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ SUSITIKIMAI:  

 birželio 15 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Violetą ir Editą.  

 birželio 16 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Laimutę ir Eleną.  

SVARBU: Susitikime laukiame tik vieno atstovo iš mokinio šeimos. Laikomės visų saugumo nurodymų, dėvime kaukes uždaroje patalpoje.

NAUJIENOS

,,Gerai daryk - maistą taupyk"

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, vykdydama „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą“, pakvietė gegužės 3 – 7 d. pradinio ugdymo moksleivius ir mokytojus dalyvauti viktorinoje „Gerai daryk – maistą taupyk“. Šioje viktorinoje dalyvavo ir 1d klasės mokinukai. Pirmiausia aišku reikėjo pasiruošti. Mokėmės visur - mokykloje, namuose, parduotuvėje. Aiškinomės kuo naudingas maisto taupymas mūsų planetai. Supratome ką reikia daryti prieš vykstant į parduotuvę, kur ieškoti maisto galiojimo terminų, ką daryti jei vis tik nespėjome suvartoti įsigyto maisto. Galiausiai savo jėgas išbandėme viktorinoje. Mūsų darbas buvo įvertintas ir pirmokai pateko į geriausių mokyklų dešimtuką. Dabar džiaugiamės laimėtais ženkliukais (500 vnt.), atšvaitais (500 vnt.), maisto dėžutėmis ir gertuvėmis. 

Dalyvavimas šioje viktorinoje padėjo pirmokams suprasti švaistomo maisto poveikį aplinkai, visuomenei, ekonomikai, o taip pat skatina keisti įpročius, atskleisti maisto vertę.

Mokytoja Renata