BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ SUSITIKIMAI:  

 birželio 15 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Violetą ir Editą.  

 birželio 16 d. 18 val. aktų salėje renkasi tėveliai mokinių, kurie mokysis pas mokytojas Laimutę ir Eleną.  

SVARBU: Susitikime laukiame tik vieno atstovo iš mokinio šeimos. Laikomės visų saugumo nurodymų, dėvime kaukes uždaroje patalpoje.

NAUJIENOS

Vasario 16-osios šventė

 Lietuvos valstybės gimtadienį, Vasario 16-ąją, ,,Vyturio“ bendruomenė pasitiko kitaip, per nuotolį, bet su ne mažesne meile ir pagarba savo šaliai. Ką reiškia Vasario 16-oji vyturiečiams? Moksleivių atsakymai buvo įvairūs ir reikšmingi: ,,Laisvė“, ,,Patriotizmas“, ,,Nepriklausomybė“, ,,Vienybė“, ,,Lietuvos gimtadienis“, ,,Tautos puoselėjimas“, ,,Pagarba“.

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėjaVilanda, kalbėdama apie Vasario 16-osios šventę, palinkėjo, kad ši diena ir ateity išliktų kaip tautą telkianti ir drąsinanti jėga, kuri padeda įveikti rūpesčius, stiprina kiekvieną iš mūsų, kuria mus kaip žmones ir kaip tautą. Pasak vedėjos Vilandos, mūsų poelgiai, šypsenos, kasdieniai darbai, pagarbus bendravimas kuria mūsų tautos veidrodį, kuriame kiekvienas atrandame savąjį atspindį.

Istorijos mokytoja Marija, kalbėdama apie mūsų tautos ir valstybės gimtadienį, priminė kai kuriuos istorinius faktus. Akcentavo, kad karalius Mindaugas, kuris kūrė Lietuvos valstybę, net negalėjo įsivaizduoti, kiek visko mūsų valstybės laukė: daugiau nei 120 metų Lietuvos vardas buvo ištrintas iš Europos ir pasaulio žemėlapio, 40 metų teko kovoti už lietuvišką žodį, kuris buvo uždraustas, o kiek gyvybių pareikalavo I-asis pasaulinis karas, kuris, pasak mokytojos, ir tapo galimybe kalbėti apie nepriklausomybę, galimybe tapti laisviems. Mokytoja išreiškė padėką 20-iai signatarų, kurie 1918 metų vasario 16-ąją priėmė svarbų sprendimą – nepriklausomos Lietuvos atkūrimo dokumentą, palinkėjo būti pilietiškiems, žinoti ir gerbti savo šalies istoriją. Su Vasario 16 -ąja! Pasidžiaukime savo tautos laisve!

Mokytoja Irena