NAUJIENOS

Laisvės vėjo pagauti

Kovo 11-ąją minėsime vieno iš svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių – Nepriklausomybės atkūrimo – 30-ąją sukaktį. Prieš tris dešimtmečius Lietuvos žmonės susitelkė ir pasuko istorijos ratą, pakeisdami tautos gyvenimą.

Progimnazijos mokiniai šią dieną  paminėjo kovo 10-ąją. Bėgimas „Laisvės vėjo skrydis“' subūrė daugelį dalyvauti bėgime, skirtame Kovo 11-ajai ir  mokyklos jubiliejui paminėti. Mokiniai bėgo grupelėmis, nešdami Lietuvos vėliavą palei Vasario 16-osios gatvę (apie 300 metrų). Bėgti buvo galima ir keletą kartų. Negalintys dalyvauti bėgime palaikė klasės draugus.

Klasės valandėlių metu mokiniai su auklėtojais diskutavo apie kasdienį pilietiškumą.  Buvo aptarti išties svarbūs klausimai. Ar prisimenu, kad gyvenu ne vienas, kaip elgiuosi įvairiose situacijose? Ar pasakau draugui, kad jis elgiasi neatsakingai, ar suvokiu, kad vieno žmogaus veiksmai gali paveikti kitų sveikatą, savijautą? Buvo aptarta svarbi tema dėl pilietiškumo apraiškų pravėrus mokyklos duris. Kiekvienam teko atsakyti į klausimus, ar dėvi ir kaip dėvi  mokyklinę uniformą? Kodėl nedėvintys nesilaiko bendrų susitarimų?

Ši diena sutelkė mokyklos bendruomenę ir leido aptarti ir pajusti  džiugius momentus  ir spręsti nerimą keliančius rūpesčius. Visi išsiskirstė šventiškai nusiteikę.

Mokytoja Lina Plėtienė, nuotraukos mokytojos Kristinos Karvelienės

DSC_2218.JPG DSC_2220.JPG DSC_2222.JPG

DSC_2223.JPG