• Ekstremali situacija. Vyksta mokymas nuotoliniu būdu

    Ekstremali situacija. Vyksta mokymas nuotoliniu būdu

  • 1

Priėmimas į 1-ąsias ir 5-ąsias klases nuo 2020 m. sausio 6 d. Dokumentai priimami Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje, adresu Laisvės a.23.

Mokykloje uniformų turgelio nebus. Naujos uniformos užsakomos parduotuvėje "Manovita" (Klaipėdos g. 36). Skaityti>>>

NAUJIENOS

Atvirų durų diena J. Miltinio gimnazijoje

Sausio 14d. „Vyturio“ progimnazijos 34 aštuntokai lankėsi J. Miltinio gimnazijos organizuotoje atvirų durų dienoje. Mokinių nedrąsumas ir susikaustymas dingo iškart: vos tik pravėrus gimnazijos duris pasitiko  šypsenomis pasipuošę buvę Vyturiečiai: Simonas, Gerardas, Patricija, Titas, kurie ne tik vedė protmūšį, bet ir geriau padėjo pažinti gimnazijos gyvenimo kasdienybę, atsakydami į užduodamus klausimus.

Mokinius  kaip mažuosius abiturientus, taip pat pasveikino ir apie gimnazijos gyvenimą pasakojo direktorius ir gimnazijos pavaduotojos  Silvija Sėrikovienė ir mokyklos administratorė Giedrė Valaitienė. Pavaduotoja  Silvija daugiau pasakojo apie gimnazijos tradicinius renginius, MT veiklą bei skirstymą klasėmis, atsakinėjo į mokinių užduodamus klausimus, o mokyklos administratorė ir  profesijos patarėja Giedrė Valaitienė pakvietė mokinius sudalyvauti intriguojančioje blic apklausoje. Po pristatymų ir diskusijų mokiniai apžiūrėjo mokyklą, pasikalbėjo su sutiktais mokytojais, lankėsi teatro klasėje.

Gimnazijos administracija ragino aplankyti ir „pasimatuoti“ visas gimnazijas, kad mokiniai pasirinktų tą, kurioje galėtų atsiskleisti geriausiai.

 Norinčius išsamiau susipažinti su gimnazijos ugdymo programomis ir veiklos organizavimu kvietė grįžti į susitikimus kartu su tėveliais, kurie vyks sausio 21 d. 17.30 val.

Profesijos patarėja Vaida Bakšienė